Telegram ostrzeże przed spoilerami

Telegram rośnie w imponującym tempie – komunikator jest już ważnym graczem

1 minuta czytania
Komentarze

Telegram to komunikator internetowy, który cieszy się wprost fenomenalnymi opiniami użytkowników. Korzysta z niego już naprawdę wiele osób, o czym świadczy liczba pobrań w Google Play, która przekroczyła właśnie imponujący kamień milowy. Telegram zyskuje nowych użytkowników z dnia na dzień i jeśli nadal będzie rosnąć w tak szybkim tempie, to może poważnie zagrozić obecnym gigantom.

Rozwój Telegrama robi wrażenie, tak samo jak liczba instalacji w Google Play

Telegram 5.11

Telegram jest już ważnym graczem na rynku komunikatorów mobilnych, o czym świadczy choćby ponad 500 milionów pobrań w Google Play. Nie da się ukryć, że jest to naprawdę imponująca liczba, która wygląda jeszcze lepiej, gdy weźmie się pod uwagę fakt, że do zeszłego roku komunikator miał jedynie 300 milionów użytkowników, a w zeszłym miesiącu już o 100 milionów więcej.

Zobacz także: [Promocje dnia] Konsole PlayStation 4 Slim, PlayStation 4 Pro, smartwatch Huawei Watch GT Active i więcej w świetnych cenach!

Twórcy aplikacji ujawnili również, że każdego dnia Telegramowi przybywa 1,5 miliona użytkowników. Jak nie trudno się domyślić, trwająca w najlepsze pandemia koronawirusa ma spory wpływ na wzrost zainteresowania opisywanym komunikatorem. Jeśli chodzi o jego funkcje, to te są dość standardowe – można oczywiście wysyłać m.in. wiadomości tekstowe, zdjęcia, naklejki, a także nagrania głosowe. Jakby tego było mało, wszystkie przesyłane treści są zabezpieczane dzięki 256-bitowemu szyfrowaniu AES, które Telegram cały czas stosuje.

Źródło: PhoneArena

Motyw