cod warzone patch

Call of Duty: Warzone jest ogromnym hitem – miesiąc wystarczył, by przekroczyć ważny kamień milowy

Kacper Kościański Kacper Kościański Newsy

Call of Duty: Modern Warfare okazało się ogromnym hitem. Deweloperzy odpowiedzialni za grę nieustannie wspierają ją nowymi aktualizacjami, które wprowadzają wiele nowej zawartości. Miesiąc temu światło dzienne ujrzał tryb Warzone, który jest bezpłatny także dla osób, które nie posiadają najnowszego Call of Duty. Teraz dowiedzieliśmy się, że nowy battle royale przekroczył ważny kamień milowy. Infinity Ward ma co świętować.

Call of Duty: Warzone cieszy się ogromnym zainteresowaniem – gracze pokochali nowy tryb

Warzone z trybem solo

Call of Duty: Warzone to nowy battle royale, który niemal od razu zyskał ogromne zainteresowanie. Teraz dowiedzieliśmy się, że bezpłatna gra ma już ponad 50 milionów graczy na wszystkich platformach łącznie. Nie da się ukryć, że jest to naprawdę fenomenalny wynik, który czyni Warzone jedną z najszybciej zdobywających popularność gier free-to-play na rynku.

Zobacz także: Poniedziałkowa aktualizacja biblioteki HBO GO – zobacz, co nowego dodano w sam raz na początek tygodnia!

Przyznam szczerzę, że zupełnie nie dziwi mnie taki wynik Warzone’a, bo to po prostu naprawdę dobra gra, w którą sam się wciągnąłem. Nawet na konsolach produkcja jest świetnie zoptymalizowana, przez co nie ma mowy nawet o najmniejszych spadkach płynności. Największą bolączką opisywanego trybu są jednak obecnie serwery, które często nie wyrabiają przez tak ogromne zainteresowanie graczy. Jestem jednak pewien, że z czasem sytuacja ulegnie poprawie. A wy gracie w Call of Duty: Warzone? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: The Verge

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy