galaxy note9

Niektórzy posiadacze Galaxy Note9 borykają się z nieciekawym problemem z ekranem

1 minuta czytania
Komentarze

Samsung Galaxy Note9 zadebiutował w 2018 roku. Urządzenie zostało na ogół przyjęte bardzo ciepło, mimo że na dobrą sprawę nie wprowadziło zbyt wielu innowacji względem swojego poprzednika. Niestety od jakiegoś czasu wielu użytkowników tego smartfona boryka się z bardzo nieciekawym problemem dotyczącym jego ekranu.

Samsung Galaxy Note9 i problem z ekranem, na który narzekają niektórzy użytkownicy

Samsung Galaxy Note9 problem z ekranem

Na różnych forach wielu użytkowników flagowego Galaxy Note9 skarży się na problemy z ekranem. Otóż u niektórych osób potrafi on samodzielnie zmieniać rozdzielczość, a także barwę na zielonożółtą. Po przeprowadzeniu swojego rodzaju śledztwa wyszło na jaw, że winowajcą całej tej sytuacji jest najprawdopodobniej marcowa aktualizacja zabezpieczeń. Wszystkim osobom, które nie zdążyły jej jeszcze zainstalować, radzę się wstrzymać.

Zobacz także: [Promocje dnia] Laptop 2 w 1 Microsoft Surface Pro X, słuchawki bezprzewodowe Sony WH-XB700N, dysk SSD Samsung Portable SSD T5 500 GB i więcej w super cenach!

Na chwilę obecną nie ma rozwiązania dla tego problemu. „Eksperci od produktów” Samsunga radzą, by udać się z dotkniętymi urządzeniami do serwisu, aby sprawdzić, czy to nie wina wadliwego podzespołu. Jak już wspomniałem, to najprawdopodobniej skutek kiepskiej jakości aktualizacji. Miejmy nadzieję, że Samsung w porę zauważy problem i szybko wypuści nowe oprogramowanie, które wyeliminuje tę bardzo nieciekawą niedogodność. A wy borykacie się z tym problemem? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: PhoneArena

Motyw