[IFA 2014] Ready to Note? Konferencja Samsunga już dzisiaj! [livestream]

Newsy

readytonote

Konferencje Samsunga na których koreański gigant prezentuje nowe produkty są jednymi z najbardziej oczekiwanych wydarzeń w świecie Androida. Co do tego nie ma wątpliwości. Z tego powodu nikogo nie powinno dziwić, ze z niecierpliwością czekamy na drugą część tegorocznego Unpacked na której poznamy następcę świetnego Note 3. Jak zapewne wiecie rozpocznie się ona już dzisiaj o godzinie 15:00 polskiego czasu.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

 

Samsung jak zwykle przygotował przekaz na żywo z hali targowej, zatem wszyscy zainteresowani będą mogli obejrzeć prezentację siedząc w swoim fotelu. Livestream umieszczamy poniżej.

 

 

Oczywiście nie zapominamy o Sony, które również dzisiaj (o 16:00) pokaże swoje nowości.

 

Zaraz po zakończeniu obu konferencji możecie spodziewać się naszej obszernej relacji oraz tekstów na temat poszczególnych zaprezentowanych urządzeń. Zostańcie z nami!


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x