Acer Liquid Mini w wersji Ferrari

1 minuta czytania
Komentarze
acer-liquid-mini-ferrari _1_

 

Współpraca między Acerem i Ferrari nie jest dla nas niczym nowym – w zeszłym roku w sprzedaży znalazł się smartfon Acer Liquid E Ferrari, a w ciągu najbliższych tygodni na półki sklepowe ma trafić Acer Liquid Mini Ferrari.

Zmiana ta niestety nie wiąże się z tuningiem podzespołów urządzenia, a szkoda, gdyż na pewno przyciągnęłaby znacznie więcej klientów. Pod maską nadal pozostaje procesor Qualcomm MSM7227 o taktowaniu 600 MHz oraz układem graficznym Adreno 200. Do dyspozycji mamy też 512 MB RAM oraz 512 MB pamięci wewnętrznej. Nad całością kontrolę sprawuje Android 2.3 Gingerbread z autorskim interfejsem Acera. Ekran o przekątnej 3,2″ posiada rozdzielczość HVGA (480×320), a wbudowany aparat robi zdjęcia 5 Mpx.

Marka Ferrari wniesie nowy, czerwony kolor obudowy wraz z logiem firmy na tylnej klapce, oraz zestaw tapet i dzwonków do personalizacji naszego urządzenia. Być może jak w wypadku Liquid E w zestawie pojawi się też zestaw dedykowanych akcesoriów, nie mamy jednak wiedzy na ten temat. Nieznana jest też cena urządzenia.

Czy współpraca ze znaną marką jest dla Was dobrym pomysłem na zwiększenie sprzedaży smartfonów? Czy wybierając między zwykłą wersją a brandowaną bylibyście skłonni dopłacić kilka złotych więcej za rozpoznawalne logo na obudowie? Podzielcie się tym z nami w komentarzach.

 

acer-liquid-mini-ferrari _2_

 

źródło: engadget.com

Motyw