ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Premiera flagowców od Huawei

Premiera flagowców od Huawei – gdzie oglądać?

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Newsy

Dziś odbędzie się premiera flagowców od Huawei, czyli nowych sprzętów, które mogą nas zachwycić swoimi możliwościami fotograficznymi. Jak w przypadku wielu innych wydarzeń tego typu, uczestnictwo w wydarzeniu będzie możliwe tylko za pośrednictwem live stream. Gdzie i o której je oglądać, by nic nie przegapić?

Sytuacja na świecie zmusiła nas wszystkich do tego, by inaczej podchodzić do życia. Jednak świat nie może stać zupełnie w miejscu i dobrze, że tak się nie dzieje. Wiele premier smartfonów miało już swoje miejsce on-line, a teraz dołącza do nich Huawei. Ich nowe urządzenia mogą nas zachwycić aparatami, bo poprzednie flagowce pod tym względem nie miały sobie równych.

Premiera flagowców do Huawei

Premiera flagowców od Huawei odbędzie się dziś, równo o godzinie 14 naszego czasu. Całe wydarzenie będzie można oglądać na kilka sposobów. Jednym z nich jest transmisja, która odbędzie się na oficjalnym kanale YouTube producenta, do której link znajdziecie poniżej. Wystarczy o 14 odświeżyć stronę, a wszystko powinniśmy widzieć na żywo. Druga metoda jest bardzo podobna, bo transmisja wydarzenia będzie odbywała się także na Facebooku firmy w odpowiednim wydarzeniu. Do tego warto obserwować oficjalny profil producenta na Twitterze, bo tam od razu wrzucane są wszystkie informacje na temat nowych produktów.

Zobacz też: Jak korzystać z kont Google na urządzeniach od Huawei?

Huawei przygotował także specjalną stronę internetową, gdzie także będzie można oglądać premierę nowych flagowców. Oprócz nich powinniśmy także zobaczyć przynajmniej jedno urządzenie, a mianowicie nową wersję inteligentnego zegarka. Miejmy nadzieję, że tak właśnie się stanie, bo przecież seria Watch GT ma w Polsce naprawdę sporo grono oddanych użytkowników. Zobaczymy, co takiego zaprezentuje dla nas Huawei, ale coś przeczuwamy, że będzie to coś wyjątkowego.

Źródło: Huawei

Sprawdź najnowsze wpisy