LG jest jedną z firm, która najlepiej strzeże tajemnicy wydania na rynek swojego telefonu bazującego na systemie Android. Do tej pory słyszeliśmy tylko pogłoski o możliwości wydania przez tą firmę takiego telefonu, jednak teraz wiemy już coś więcej. Pierwszy smartphone ze „stajni” LG będzie nazywał się LG GW620 “Eve”, a jego podstawowe parametry będą przedstawiały się tak:
– Klawiatura QWERTY
– Wyświetlacz 320 x 480
– MIDI, WAV, MP3, WMA, M4A
– WMV, MPEG4, H.264, ASF, 3GP
– HSDPA, UMTS, GPRS
– Wsparcie SyncML

Nie przegap
Wywiad z CEO realme w Europie – Madhav Sheth zapowiada zmiany
Madhav Sheth
Nowy wiceprezes oraz CEO realme w Europie i Indiach, czyli Madhav Sheth, znalazł chwilę czasu dla nas i zgodził się odpowiedzieć na kilka pytań. Ostatnie dni dla marki były wyjątkowo zajęte, bo firma po raz pierwszy pojawiła się na międzynarodowych targach IFA w Berlinie. W związku z tym postanowiliśmy porozmawiać o planach na przyszłość, rozwoju […]

Niestety na dzień dzisiejszy nie wiemy kiedy LG planuje wydanie telefonu i na jakie rynki. Nie mamy też żadnego zdjęcia, które mogłoby nam bardziej poznać „Eve”. Ze specyfikacji widzimy jednak, że telefon będzie posiadał klawiaturę QWERTY, co jest jego ogromnym plusem. Pozostaje nam czekać na więcej informacji.

Skomentuj na Największym Polskim Android Forum

Misiek_ud