Nie tak dawno, bo dwa dni temu na naszym portalu mogliście zobaczyć zdjęcia pierwszego Sony Ericssona z Androidem. Przed momentem wyciekły kolejne, które rozwiewają wszelkie wątpliwości które snuły inne portale, czy aby na pewno są prawdziwe. Sony Ericsson o kodowej nazwie Rachael będzie wyglądał tak jak na zdjęciach poniżej, posiadał Android OS (prawdopodobnie w wersji 2.0) oraz będzie kontynuacją serii smartphonów XPERIA.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

 

(kliknij na zdjęcie aby powiększyć)

Sony Ericsson podobnie jak HTC stworzył swoją nakładkę na Androida którą możecie zobaczyć poniżej.

{youtube}RUfTzdxON4E{/youtube}
Sony Ericsson XPERIA Rachael (X5) będzie wyposażony w dotykowy ekran o rozdzielczości 852 x 480 pix (proporcje 16:9) o przekątnej 4 cali, najnowszy  Qualcomm QSD8250 Snapdragon o częstotliwości 1GHz oraz akcelerator grafiki 3D. Oprócz tego nie zabraknie w nim dosyć standardowych funkcji takich jak Wi-Fi, GPS, 3G oraz HSDPA.

 

(kliknij na zdjęcie aby powiększyć)

Rachael będzie posiadał aparat o najwyższej rozdzielczości z dotychczasowych Androidów, bo aż 8MPx z AutoFocus’em i lampą błyskową. Podobnie jak XPERIA X1, jej młodszy brat będzie wyposażony w wejście mini-jack 3.5mm oraz miniUSB.

 

(kliknij na zdjęcie aby powiększyć)

Telefon tak jak zapowiadaliśmy wcześniej ma być zaprezentowany na przełomie roku 2009/2010.

Skomentuj na Polskim Forum Android

 
Mariusz Urban

Informatyk z wykształcenia, dziennikarz z wyboru. Od zawsze wierny Androidowi.