Motorola Moto X+1 pojawiła się w brazylijskim sklepie

1 minuta czytania
Komentarze
MotoX-512x460-176842

Oficjalna prezentacja Motoroli Moto X+1 spodziewana jest dopiero za kilka miesięcy, co nie przeszkadza sądzić, że może ona nastąpić znacznie szybciej. Potwierdzeniem tego może być fakt coraz częstszego pojawiania się najróżniejszych przecieków w internecie, a jak powszechnie wiadomo, każda plotka ma w sobie ziarnko prawdy. Tym razem, na stronie brazylijskiego sprzedawcy pojawił się wpis dotyczący Moto X+1, i choć został szybko usunięty ujawnił specyfikację techniczną nadchodzącego flagowca Motoroli.

Tak, przecieki rządzą się własnymi prawami i nie warto wierzyć we wszystko co znajdziemy. Niemniej jednak dzisiejsza informacja może być traktowana trochę delikatniej, gdyż wspomniany sklep internetowy był odpowiedzialny za opublikowanie specyfikacji poprzedniego modelu – Moto E na dwa dni przed oficjalną premierą smartfona.

Przejdźmy więc do konkretów – czyli czego możemy się spodziewać po najnowszym modelu Motoroli:

  • wyświetlacz o rozmiarze 5,2 cala i rozdzielczości 1080p (FullHD)
  • Snapdragon 800 @ 2,3 GHz
  • 2GB pamięcie RAM
  • 32GB pamięci wewnętrznej + slot MicroSD do 128GB
  • 12 MP aparat główny / 5 MP aparat przedni
  • bateria o pojemności 2900 mAh
  • Android 4.4.4

Moto X+1 według wcześniejszych, niepotwierdzonych informacji miał zadebiutować w październiku. Wszystko wskazuje jednak na to, że premiera zostanie przyspieszona. Weźmy pod uwagę, że specyfikacja już na chwilę obecną nie „zwala z nóg”, jednak znając producenta, nie wydajność lecz użyteczność i dobry stosunek ceny do możliwości będzie kluczem do sukcesu.

Czy Moto X+1 ma szansę stać się jednym z najlepszych smartfonów tego roku? Wydaje nam się, że tak. A co Wy o tym sądzicie?

Źródło: phonearena.com

Motyw