Oficjalny CyanogenMod dla Galaxy S II nadchodzi

Newsy

cm7_gs2

 

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

W ostatnich dniach informowaliśmy was o rekordzie instalacji CM7. Całkiem niedawno ich liczba przekroczyła pół miliona. Wygląda na to, że w nadchodzących dniach może ulec ona powiększeniu, a wszystko to za sprawą właścicieli Samsunga Galaxy S II.

Użytkownik Atin, który otrzymał swój smartfon wprost od koreańskiego producenta, poinformował na Twitterze, że oficjalne „nocne” wersje powinny pojawić się w nadchodzących dniach. Nowe wydanie będzie się pojawiało każdego ranka, wzbogacone o zmiany widoczne w changelogu online.

Należy pamiętać, że w początkowej fazie ROM nie będzie oferował pełnej funkcjonalności i stabilności, ale to znaczący krok do uzyskania pełnosprawnego CM7.

O niektórych funkcjach CyanogenMod możecie poczytać w jednym z odcinków „Weekendu z modowaniem”.

Szczegółowe informacje oraz instrukcję instalacji znajdziecie na naszym forum. Zapraszamy do dyskusji na temat CM7 dla Galaxy S II.

źródło: pocketnow.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x