Android Netbook od Nokii

Newsy

Minęło trochę czasu i system Android coraz bardziej zadomawia się w urządzeniach mobilnych.

Nawet tak wielki potentat mobilnych urządzeń jak Nokia nie zamierza przyglądać się coraz większej rzeszy zwolenników Androida i sam zamierza wydać netbooka z „robotem” na pokładzie. Pomimo tego, że Nokia i Intel ogłosiły niedawno współpracę we wspólnym linuxowym projekcie o nazwie „Moblin & Maemo Linux”, Nokia zamierza wydać w 2010 własne urządzenie oparte na Google Android OS. Planowany netbook być może będzie dostępny w sprzedaży wysyłkowej. Niestety są to dopiero plany i za wcześnie jest jeszcze na jakąkolwiek specyfikację techniczną, bądź wizualną oczekiwanego notebooka.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Dobrze wiemy, że rynek netbooków jest zdominowany przez urządzenia z systemem Microsoftu. Miejmy jednak nadzieję, że tak duża firma, jaką jest Nokia, pomoże Androidowi w walce o dominację na rynku systemów operacyjnych.

Skomentuj na Największym Polskim Forum Android


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x