YouTube to bez dwóch zdań najpopularniejszy na świecie serwis internetowy z filmami publikowanymi przez społeczność. Portal ma rzecz jasna swoją aplikację mobilną, zarówno na Androida, jak i iOS. Google nieustannie aktualizuje swój produkt i dodaje wsparcie dla nowych urządzeń zaraz po ich premierze, jednak w przypadku smartfonów Apple jest nieco inaczej. YouTube dopiero teraz dodało wsparcie dla HDR w najnowszych iPhone’ach.

Najnowsze iPhone’y ze wsparciem HDR dla najnowszych iPhone’ów

Pedofilia YouTube system komentarzy

Aplikacja YouTube na iOS dopiero teraz może się poszczycić wsparciem dla HDR w najnowszych iPhone’ach. Dopiero teraz, bo Google dodaje zwykle wsparcie dla kolejnych urządzeń w aplikacji YouTube bardzo szybko, jednak nie w przypadku smartfonów Apple. Rodzina iPhone 11 miała swoją premierę ponad miesiąc temu, a więc trochę czasu już upłynęło.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Zobacz także: Przeciwnicy 5G po raz kolejny pokazali swoje prawdziwe, niepojęte oblicze. Złapano ich na próbie zniszczenia krakowskiego nadajnika ze szlifierką kątową w rękach

Wsparcie dla HDR w aplikacji YouTube dodano oczywiście tylko dla iPhone’a 11 Pro i iPhone’a 11 Pro Max, ponieważ podstawowy iPhone 11 nie posiada ekranu OLED, a zwykły LCD. Jeśli posiadacie jedno z dwóch kompatybilnych urządzeń oraz najnowszą wersję aplikacji YouTube, to ustawienia HDR możecie rozwinąć po kliknięciu w trzy kropki w prawym górnym rogu odtwarzanego filmu. Dajcie znać w komentarzach, czy wszystko działa tak, jak powinno!

Źródło: PhoneArena
Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.