ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
zdjęcia iPhone 11 Max

Aplikacja YouTube z obsługą HDR dla najnowszych iPhone’ów

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Newsy

YouTube to bez dwóch zdań najpopularniejszy na świecie serwis internetowy z filmami publikowanymi przez społeczność. Portal ma rzecz jasna swoją aplikację mobilną, zarówno na Androida, jak i iOS. Google nieustannie aktualizuje swój produkt i dodaje wsparcie dla nowych urządzeń zaraz po ich premierze, jednak w przypadku smartfonów Apple jest nieco inaczej. YouTube dopiero teraz dodało wsparcie dla HDR w najnowszych iPhone’ach.

Najnowsze iPhone’y ze wsparciem HDR dla najnowszych iPhone’ów

Pedofilia YouTube system komentarzy

Aplikacja YouTube na iOS dopiero teraz może się poszczycić wsparciem dla HDR w najnowszych iPhone’ach. Dopiero teraz, bo Google dodaje zwykle wsparcie dla kolejnych urządzeń w aplikacji YouTube bardzo szybko, jednak nie w przypadku smartfonów Apple. Rodzina iPhone 11 miała swoją premierę ponad miesiąc temu, a więc trochę czasu już upłynęło.

Zobacz także: Przeciwnicy 5G po raz kolejny pokazali swoje prawdziwe, niepojęte oblicze. Złapano ich na próbie zniszczenia krakowskiego nadajnika ze szlifierką kątową w rękach

Wsparcie dla HDR w aplikacji YouTube dodano oczywiście tylko dla iPhone’a 11 Pro i iPhone’a 11 Pro Max, ponieważ podstawowy iPhone 11 nie posiada ekranu OLED, a zwykły LCD. Jeśli posiadacie jedno z dwóch kompatybilnych urządzeń oraz najnowszą wersję aplikacji YouTube, to ustawienia HDR możecie rozwinąć po kliknięciu w trzy kropki w prawym górnym rogu odtwarzanego filmu. Dajcie znać w komentarzach, czy wszystko działa tak, jak powinno!

Źródło: PhoneArena

Sprawdź najnowsze wpisy