ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
OnePlus 8 Pro

Poznaliśmy wygląd OnePlusa 8 Pro!

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Newsy

Choć dopiero co zadebiutował OnePlus 7T Pro, w Sieci już zaczynają się pojawiać doniesienia co do kolejnych smartfonów OnePlusa. Stosunkowo niedawno w Internecie wylądowały rendery przedstawiające wygląd OnePlusa 8, a teraz swój design ujawnił także jego mocniejszy brat: OnePlus 8 Pro.

Wygląd OnePlus 8 Pro

Powyższe rendery zostały wykonane przez 91Mobiles. Przedstawiają OnePlusa 8 Pro w pełnej okazałości – z każdej strony. To, co rzuca się w oczy jako pierwsze, to z pewnością dziurka w ekranie rodem z serii Galaxy S10. Osobiście cieszy mnie fakt, że na pleckach zrezygnowano z „okrągłego” aparatu i postawiono na układ znany z OnePlusa 7T Pro. Co ciekawe, mamy tu teraz do czynienia z kolejnym czujnikiem Time-of-Flight.

Zobacz także: W Google Play odkryto kolejne złośliwe aplikacje – natychmiast się ich pozbądź, jeśli je instalowałeś!

Ekran może się pochwalić przekątną 6,65 cala. Dokładne wymiary urządzenia wynoszą 165.3 x 74.4 x 8.8mm. Na chwilę obecną specyfikacja OnePlusa 8 Pro pozostaje wielką niewiadomą, jednak ze spokojem możemy oczekiwać najmocniejszego na daną chwilę procesora (czyt. Snapdragona 865) i minimum 8 GB RAM-u wraz z towarzystwem przynajmniej 128 GB pamięci wbudowanej. Jeśli chodzi o pojemność baterii, to ta najprawdopodobniej będzie większa od tej w OnePlusie 7T Pro (4085 mAh). Firma zwykle prezentuje nowe smartfony w maju, jednak biorąc pod uwagę dzisiejszy wyciek, być może producent przyjął nową strategię i rodzina OnePlus 8 zadebiutuje wcześniej. Są to jednak tylko moje domysły, które wcale nie muszą się sprawdzić. Czekacie?

Źródło: PhoneArena

Sprawdź najnowsze wpisy