Grafika prasowa HTC One (M8) Mini trafia do Internetu – potwierdzenie wcześniejszych przypuszczeń

1 minuta czytania
Komentarze
htc-logo

Producenci za wszelką cenę starają się utrzymać tajemnice dotyczących swoich nadchodzących produktów. Najważniejsze są oczywiście urządzenia z najwyższej półki cenowej, ale to nie oznacza, że firmy chcą, aby do Sieci trafiały oficjalne, na przykład, grafiki prasowe tak jak to się stało z kolejnym tajwańskim smartfonem.

Plotki dotyczące Sony w ostatnim okresie umilkły – wygląda na to, że Japończycy skutecznie zwalczyli problemy ze zbyt szybkim ujawnianiem nadchodzących smartfonów. Podobny ruch powinno wykonać HTC jeżeli nie chce, żeby tak jak teraz zostało ujawnione kolejne urządzenie. Mimo że model One Mini w najnowszej odsłonie był pewnikiem to właśnie w Sieci pojawiła się grafika prasowa, która zgodnie ze wcześniejszym zdjęciem w etui potwierdza brak podwójnej matrycy aparatu, a także technologii UltraPixel.

htc one mini 2 (m8)

Reszta specyfikacji również jeszcze w plotkach nie uległa zmianie, a więc do czynienia najprawdopodobniej będziemy mieli z 4-rdzeniowym układem Snapdragon 400 z 1 GB RAM, a Android 4.4 KitKat z SenseUI 6.0 będzie prezentowany w rozdzielczości 1280×720 na 4,5-calowym wyświetlaczu.

Czym HTC chce zachęcić do zakupu One Mini 2? Z pewnością nie specyfikacją, gdyż dużo starszy model Sony Xperia Z1 Compact jest zdecydowanie lepszym wyborem od tajwańskiego produktu, a i najprawdopodobniej cenowo również wygrają Japończycy.

źródło: Phone Arena

Motyw