samsung galaxy note10 note9 s10 porownanie

Galaxy Note11 i Galaxy S11 mogą nigdy się nie pojawić. Samsung ma inne plany

2 minuty czytania
Komentarze

Samsung to firma, po której doskonale wiemy, czego się spodziewać – znamy przewidywane daty wydawania urządzeń i orientujemy się, czym one będą. Wygląda jednak na to, że ten koreański gigant chce nas w przyszłym roku zaskoczyć. Evan Blass poinformował nas bowiem, że smartfony Galaxy Note11 i Galaxy S11 mogą nigdy nie powstać.

Koniec linii S i Note? W przyszłym roku możemy powitać Galaxy One

Jakiś czas temu Evan Blass, czyli znany leakster, które przecieki często się potwierdzają, poinformował nas o przyszłorocznych planach Samsunga. Wygląda na to, że ze względu na duże podobieństwo linii Galaxy S i Galaxy Note firma chce zrezygnować z tego podziału i zastanawia się nad stworzeniem produktów z serii Galaxy One (nazwa nie jest jeszcze potwierdzona). Jeżeli boicie się o przyszłość urządzeń, to mogę Was od razu uspokoić – w ofercie Samsunga wciąż odnaleźlibyście uwielbiany rysik czy funkcje znane z flagowców. Te zostałyby po prostu połączone w jedno urządzenie, które dostępne byłoby w różnych odsłonach, np. z rysikiem.

Zobacz też: Evan Blass pokazał nam również wygląd czterech modeli Huawei Mate 30.

Według mnie byłaby to naprawdę dobra zmiana. Nie od dzisiaj wiadomo bowiem, że produkty wydawane przez Samsunga rywalizowały nie tylko z konkurencją, ale także ze sobą. Scalenie dwóch linii urządzeń w jedną to z pewnością dobry ruch, o ile oczywiście w całym procesie nie zostaniemy pozbawieni żadnych ciekawych funkcji. Czas pokaże, czy przecieki opublikowane przez Evana Blassa się potwierdzą – jak na razie możemy tylko czekać. A co Wy sądzicie o tej decyzji? Dajcie znać w komentarzach.

Źródło: Evan Blass

Motyw