ZTE szykuje się do prezentacji Apollo wykorzystującego 64-bitową architekturę

Newsy

apollo 11

 

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Pogoń za wprowadzaniem najnowszych technologii do świata Androida nigdy się nie skończy. W ostatnim czasie ten prym starają się wieść Chińczycy czego najlepszym przykładem jest Vivo, które jako pierwsze w historii wprowadziło do smartfonów wyświetlacze prezentujące obraz QHD (2K). Teraz przyszła pora na wewnętrzne podzespoły.

 

Wczoraj Qualcomm ogłosił nowe układy, które charakteryzują się wykorzystaniem 64-bitowej architektury umożliwiającej między innymi stosowanie pamięci operacyjnej przekraczającej pojemność 4 GB. Są to Snapdragony 808 i 810, które dołączają do wcześniej zaprezentowanych modeli 410 i 610/615 charakteryzujących się właśnie taką właściwością. Niemniej jednak jeszcze nie poznaliśmy żadnego smartfona z Androidem z którymkolwiek z tych układów. Pojawiały się już plotki, że jedna z chińskich i mniej znanych firm chce zaprezentować właśnie takie urządzenie, ale równie szybko ta informacja znikła w porównaniu do jej pojawienia. Teraz przyszła pora na ruch ZTE, które szykuje model Apollo wyposażony właśnie w któryś z powyższych układów. Tutaj pojawia się jednak pytanie o konkretny egzemplarz. Wszystko zależy od przewidywanej premiery chińskiego urządzenia. Jeżeli pojawi się w tym roku to zapewne zostanie Apollo będzie korzystał ze Snapdragona 610/615, gdyż wczorajsze premiery Qualcomma trafią do najlepszych słuchawek dopiero na początku przyszłego roku.

 

Źródłem powyższej informacji jest jedno z bardziej popularnych chińskich mediów, ale niestety nie dowiedzieliśmy się zbyt wiele dzięki temu na temat Apollo. Niemniej jednak zaskoczeniem jest, że pierwsze bardziej prawdopodobne plotki dotyczą właśnie ZTE.

 

 

źródło: Phone Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x