[YouTube] Czy powinieneś aktualizować aplikacje?

Newsy

Nowe aktualizacje powinny dostarczać nam nie tylko nowych funkcji, ale także optymalizację i poprawki bezpieczeństwa. Niektórzy stosują praktyki, na które Google nie patrzy zbyt przychylnie, jak chociażby wdrażanie zmian po stronie serwera.

Czy jednak w sytuacji, kiedy wiemy, że nie będziemy korzystać z nowych, zbędnych funkcji, jakie daje nam deweloper, musimy aktualizować naszą apkę? W końcu codziennie mamy po kilka nowych łatek dostępnych przez Sklep Play, a to jak wiemy z czasem tylko spowalnia nasze urządzenie. Czy coś nam grozi? Powinniśmy robić aktualizacje na bieżąco, czy możemy sobie je odpuścić?

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x