[YouTube] A gdyby tak WYŁĄCZYĆ alerty RCB?

Newsy

Dynamicznie zmieniająca się pogoda to codzienność, do której już się przyzwyczailiśmy. Jeśli niektórzy z was dalej nie są, to będą musieli. Nieprzewidywalne burze, opady dużego gradu czy upały zaskakują nas na każdym kroku. I dlatego powstał system alertów RCB.

Wydawać by się mogło, że określenie gdzie przemieści się burza jest proste, prawda? Niestety pogoda co raz częściej płata nam figle i ciężko przewidzieć jej przebieg. Tego lata możemy spodziewać się więcej takich niespodzianek, przed którymi ostrzega nas zawczasu RCB. Często jednak mimo otrzymania komunikatu nie widzimy zmian w pogodzie. Co w takim razie zrobić? Czy może szukać opcji wyłączenia tych komunikatów?

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x