Nowe modele Galaxy Gear w drodze – premiera na MWC?

Newsy

gear2

 

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Niedawno pisaliśmy o tym, że nowy Galaxy Gear ma być znacznie tańszy niż jego pierwszy model, który w dniu premiery kosztował 1200 zł. Dziś @evleaks, którego wycieki jak dotąd niemal zawsze się potwierdzały, opublikował wpisy na Twitterze z dwoma nowymi modelami inteligentnego zegarka Samsunga – Gear 2 i  Gear 2 Neo.

 

Samsung postawił na nazewnictwo znane nam z Note 3, który doczekał się tańszej odmiany z dopiskiem „Neo”. Obie wersje wizualnie nie różnią się aż tak bardzo, za to jest sporo zmian w stosunku do ubiegłorocznego modelu. Pod ekranem został umieszczony przycisk Home. Nad wyświetlaczem znajduje się prawdopodobnie kamera do wideo-rozmów lub sensor wykrywający natężenie światła.

 

 

Na udostępnionych zdjęciach widać także zmiany w interfejsie. Na tarczy zegarka znajdują się teraz 3 skróty, nie wiadomo, czy będzie można je modyfikować. Droższy model ma widoczną ikonę aparatu, co może oznaczać, że Neo będzie jego pozbawiony.

 

Co ciekawe, nowe samsungowe zegarki nie należą do rodziny Galaxy! Czyżby plotki o tym, że będą one działać na systemie Tizen, okazały się prawdziwe?

 

 

O nowych modelach Gear jak dotąd nie wiemy za dużo. Większość informacji to spekulacje. Więcej o nich dowiemy się najprawdopodobniej podczas premiery Galaxy S5, czyli za dwa dni w Barcelonie.

 

A co Wy myślicie o nowych inteligentnych zegarkach koreańskiego giganta?

 

Źródło: Twitter


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x