Nowe modele Galaxy Gear w drodze – premiera na MWC?

1 minuta czytania
Komentarze
gear2

Niedawno pisaliśmy o tym, że nowy Galaxy Gear ma być znacznie tańszy niż jego pierwszy model, który w dniu premiery kosztował 1200 zł. Dziś @evleaks, którego wycieki jak dotąd niemal zawsze się potwierdzały, opublikował wpisy na Twitterze z dwoma nowymi modelami inteligentnego zegarka Samsunga – Gear 2 i  Gear 2 Neo.

Samsung postawił na nazewnictwo znane nam z Note 3, który doczekał się tańszej odmiany z dopiskiem „Neo”. Obie wersje wizualnie nie różnią się aż tak bardzo, za to jest sporo zmian w stosunku do ubiegłorocznego modelu. Pod ekranem został umieszczony przycisk Home. Nad wyświetlaczem znajduje się prawdopodobnie kamera do wideo-rozmów lub sensor wykrywający natężenie światła.

Na udostępnionych zdjęciach widać także zmiany w interfejsie. Na tarczy zegarka znajdują się teraz 3 skróty, nie wiadomo, czy będzie można je modyfikować. Droższy model ma widoczną ikonę aparatu, co może oznaczać, że Neo będzie jego pozbawiony.

Co ciekawe, nowe samsungowe zegarki nie należą do rodziny Galaxy! Czyżby plotki o tym, że będą one działać na systemie Tizen, okazały się prawdziwe?

O nowych modelach Gear jak dotąd nie wiemy za dużo. Większość informacji to spekulacje. Więcej o nich dowiemy się najprawdopodobniej podczas premiery Galaxy S5, czyli za dwa dni w Barcelonie.

A co Wy myślicie o nowych inteligentnych zegarkach koreańskiego giganta?

 

Źródło: Twitter

Motyw