HTC M8 doczeka się również pomniejszonej wersji, Evan Blass podaje specyfikację

Łukasz Pająk Łukasz Pająk Newsy
htc one mini max

W świecie mobilnych technologii nastała już swego rodzaju tradycja. Jeżeli dany czołowy producent pokazuje nowy flagowy model to możemy być niemalże w 100% pewni, że niedługo doczekamy się jego pomniejszonej wersji. W takim razie poznajmy następcę dla One Mini.

HTC szykuje się do przedstawienia następcy dla One, który w Internecie od dłuższego czasu budzi przeróżne emocje. Z jednej strony, spora grupa osób czeka na M8 z niekrytym zainteresowaniem, ale też znajdą się zawiedzeni fani firmy, którym na myśl o samym drobnym liftingu stawiają One+/One 2 z dala od ich pola zainteresowania. Doskonale wiemy, że M8 ciężko będzie mierzyć się na jednym poziomie z nadchodzącym Galaxy S5 czy też G3 za sprawą specyfikacji, która ma odbiegać od tegorocznych „standardów”. W takim razie jak będzie prezentować się pomniejszona wersja? Otóż Evan Blass podaje następującą specyfikację dla M8 Mini:

Jednym z najlepszych usprawnień w stosunku do poprzednika z całą pewnością jest dodanie slotu na kartę pamięci. Pozostałe elementy nie są porywające, ale już powinniśmy się przyzwyczaić, że pomniejszone smartfony do pierwowzorów nawiązują głównie nazwą i designem.

Kiedy ujrzymy M8 Mini? Niestety, nie zostało to ujawnione. Pierwsza możliwością jest oczywiście równoległa premiera z pełnowymiarowym smartfonem, która najprawdopodobniej odbędzie się w marcu. Teraz pozostaje nam czekać jeszcze na informację o następcy dla One Max.

źródło: Twitter.com

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy