scentee

Marzyliście kiedyś, aby smartfon budził Was rano aromatem świeżo zmielonej kawy, albo przypominał o SMSie od ukochanej zapachem kwiatów? Jeżeli tak, to macie powody do radości, ponieważ właśnie w ten sposób działa urządzenie Scentee, które od wczoraj można zamówić również do Polski.

Scentee to mały gadżet przypominający nieco wyglądem przerośniętą słuchawkę douszną. Po umieszczeniu go w gnieździe słuchawkowym będzie informował o zaprogramowanych w dedykowanej aplikacji zdarzeniach, roztaczając wybrany zapach. Zasada działania jest podobna do popularnych automatycznych odświeżaczy powietrza – Scentee po prostu rozpyla aromat z załadowanego kartridża. Dodatkowo, dla pewności możemy ustawić powiadomienia za pomocą wbudowanej diody LED.

Zestaw startowy, który zawiera prócz urządzenia jeden kartridż, przewód USB i uchwyt montażowy kosztuje $34,99, doliczyć do tego trzeba koszty pakowania i wysyłki ($30). W tym momencie dostępne są wkłady o zapachu różanym, truskawek, kawy, lawendy oraz rozmarynu. Każdy z nich kosztuje $4,99 i starcza na około 100 rozpyleń.

Jeżeli jesteście zainteresowani to możecie dokonać zamówienia tutaj. Poniżej film promujący produkt:

 

Źródło: engadget.com
Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Bąk

Elektronik, twórca internetowego wideo, geek i maniak Androida.