Samsung rozszerza linię LeFleur o kolejne urządzenia

Newsy

lefleur-header

Rynek urządzeń mobilnych jest bardzo specyficzny, szczególnie kiedy osobą poszukującą nowego gadżetu jest kobieta. Według wielu sondaży czynnikiem, który decyduje o wyborze danego telefonu przez płeć piękną jest wygląd. Wydaje się, że chyba jedynym świadomym tego faktu producentem jest Samsung, który co jakiś czas pokazuje kolejne odsłony serii LeFleur.

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Tym razem kwieciste wzory zyskają urządzenia, które zaliczają się do segmentu smartfonów low-endowych: Galaxy Core, Fame Lite i Galaxy Trend. Na chwilę obecną ich sprzedaż jest zapowiedziana jednak tylko w Rosji i nie wiadomo, czy trafią ona na rynek międzynarodowy. Do wszystkich zainteresowanych tymi modelami śpieszymy jednak z informacją, że już wysłaliśmy zapytanie do polskiego oddziału Samsunga, z którego odpowiedź pojawi się tutaj zaraz po otrzymaniu go przez naszą redakcję.

Jak podobają się Wam te oryginalne Samsungi?

źródło: gsmarena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x