ZTE z ambitnymi planami wyrusza na targi Consumer Electronics Show

1 minuta czytania
Komentarze
zte ces

Targi Consumer Electronics Show to pierwsze w tym roku tego typu wydarzenie, na którym producenci wszelkiej maści technologii mogą pochwalić się swoimi produktami. To właśnie na tych targach przedstawiono m.in. płyty DVD. Jednak nas bardziej interesuje inna gałąź rynku toteż sprawdźmy, co będzie można ujrzeć na stoisku ZTE.

Chińczycy od dłuższego czasu coraz ambitniej atakują rynki amerykańskie i europejskie toteż szeroki wachlarz modeli jest niezbędny chcąc cokolwiek osiągnąć w obecnym świecie Androida. Tak oto targi CES dla ZTE oznaczają prezentację pięciu smartfonów, wśród których pojawi się następca flagowego modelu Grand S. Oprócz niego będzie można ujrzeć znane nam już smartfony Nubia 5S i 5S Mini, ale również przeznaczony na amerykański rynek Sonata 4G. Na koniec pozostała duża propozycja w postaci 5,7-calowego modelu Iconic Phablet. Jednak telefony komórkowe to nie wszystko, co ZTE szykuje. Możemy spodziewać się również inteligentnego zegarka w postaci BlueWatch, o którym już kilka razy można było usłyszeć w zeszłym roku.

Chińczycy mają wielkie ambicje zalewając nas coraz większą dawką ciekawych i tanich modeli. ZTE nie może być gorsze, gdyż w USA i Europie znaczy znacznie więcej niż większość rodzimych konkurentów.

źródło: The Droid Guy

Motyw