Wstępna specyfikacja HTC M8 (następca One) według Evana Blassa

1 minuta czytania
Komentarze
peter-chou-htc-one-640x306

HTC będąc w ciężkiej sytuacji finansowej nie może sobie pozwolić na eksperymenty i niezbyt pewne inwestycje. Dotychczasowa polityka firmy skupiała się głównie na modelach z najwyższej półki, ale niedawno ujrzeliśmy interesujące propozycje dla mniej zamożnych. Niemniej jednak, zbliża się premiera następcy One, który również powinien wpłynąć na odbicie się od dna Tajwańczyków.

M8 – pod takim pseudonimem ukrywa się nowy flagowy model HTC, który według wielu może pojawić się oficjalnie jako One 2, co z kolei może wydawać się dla niektórych nieco niedorzeczne. Najprawdopodobniej poznaliśmy już design tego urządzenia, który został przez nas opisywany wcześniej, więc przyszedł czas z nowym rokiem, aby dowiedzieć się nieco więcej na temat specyfikacji „Kolegi”. Tą, „wstępnie”, odkrył nasz dobry dostarczyciel wiedzy, czyli Evan Blass i, tradycyjnie już, uczynił to za pomocą swojego konta na Twitterze:

Jeżeli powyższe dane techniczne naprawdę pojawią się pod opisem następcy One to flagowy model Tajwańczyków zdecydowanie nie będzie robił furory pod kątem specyfikacji wśród konkurencji. Przedstawiciele LG i Samsunga najprawdopodobniej będą posiadać wyświetlacze prezentujące obraz w rozdzielczości 2K, a także układy rodzimej produkcji (Exynos i Odin).

HTC musi ratować swój budżet, ale czy ta specyfikacja naprawdę pomoże to uczynić? One 2 może okazać się kompletną klapą albo świetnym ruchem pod warunkiem, że Tajwańczycy dodadzą od siebie coś ciekawego.

źródło: Twitter.com

Motyw