LG wprowadza funkcję Knock(ON) do modeli L-Style II

Newsy

lg knock l-style ii

Odblokowywanie smartfonów kojarzy się głównie z przyciskiem. Jednak to nie jedyny sposób na to zadanie poznany w historii, np.: Nokia również stosowała przełączniki. Finowie także wprowadzili stosunkowo niedawno – z początku w MeeGo, później w Windows Phone – nowy sposób na uzyskanie dostępu do systemu, który również wykorzystało LG pod nazwą KnockON.

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Koreańczycy jednak postanowili zmienić nazwę tej funkcji i skrócili ją o samą końcówkę. Tym samym pozostało Knock, które polega na dwukrotnym dotknięciu zablokowanego wyświetlacza, aby system został wybudzony. Proste, ale jakże interesujące rozwiązanie zostało przedstawione światu razem z modelem G2, który to dostał mnóstwo innych drobnych usprawnień w oprogramowaniu. Dodatkowo również posiadacze tabletu G Pad 8.3 mogą wybudzić swoje urządzenie w nowy sposób. Niemniej jednak, LG postanowiło usprawnić także inne smartfony o funkcję Knock. Stosunkowo niedługo w nowy sposób odblokowywać telefon będą mogli użytkownicy któregokolwiek z modeli z drugiej serii popularnej rodziny urządzeń L-Style.

LG zapowiedziało, że Knock zostanie wprowadzone do mobilnych urządzeń w styczniu przyszłego roku, oczywiście w postaci aktualizacji oprogramowania. Zapewne tradycyjnie już, w praktyce będzie trzeba poczekać jeszcze dłużej toteż użytkowników znanych w Polsce smartfonów muszą uzbroić się jeszcze w cierpliwość.

 

źródło: The Droid Guy


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x