Specyfikacja ZTE Grand S II trafia do Sieci razem z wynikiem wydajnościowym

Newsy

zte grand s ii 2

W ostatnim czasie coraz częściej pojawiają się w Internecie informacje dotyczące smartfonów z wyższej półki. Wśród nich zaczynają dominować chińskie firmy. Tym razem poznaliśmy bardziej szczegółowo dane dotyczące następcy modelu Grand S produkcji ZTE.

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Również po raz kolejny źródłem wszelkich wiadomości jest program analizujący ogólną wydajność urządzeń znany nam jako AnTuTu. Także po raz kolejny mamy do czynienia z urządzeniem bijącym znane nam dzisiaj flagowe słuchawki. Osiągnięty wynik 33357 punktów oczywiście nie jest tak dobry jak ten uzyskany przez HTC M8, czyli następcę modelu One. Mimo wszystko, wewnątrz smartfonu Grand S II znajdziemy najprawdopodobniej układ Snapdragon 800. Pozostałe znane nam dane techniczne ograniczają się do 5-calowego wyświetlacza FullHD oraz aparatu z matrycą 13MPx. W tym przypadku poznaliśmy Grand S II Dual, ale w planach ZTE oczywiście ma też wersję obsługującą tylko jedną kartę SIM.

Niestety, ale więcej informacji z AnTuTu poznać nie możemy toteż takie wiadomości jak przybliżona data premiery są nam wciąż obce. Z kolei możemy być pewni, że głównym atutem nowego flagowego modelu ZTE będzie jego cena, która zdecydowanie będzie mniejsza od reprezentantów tej ligi spod skrzydeł popularniejszych producentów.

źródło: GSMArena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x