Rusza przedsprzedaż Sony Ericsson Xperia Arc

1 minuta czytania
Komentarze

Już dzisiaj wszystkich miłośników piękna i technologii czeka nie lada okazja. Od 16 marca w oficjalnym sklepie Sony Ericsson rozpoczyna się przedsprzedaż smartfonu Xperia Arc. 

Firma Net Sport, prowadząca oficjalny sklep Sony Ericsson – www.sonyericsson-sklep.pl – jako pierwszy dystrybutor wprowadza do przedsprzedaży smartfon Xperia Arc. Wyróżniki tego modelu to piękny design, a w środku ukryta bestia technologiczna! Sensor Exmor R pozwala robić zdjęcia i nagrywać filmiki video w HD nawet przy umiarkowanym świetle, wyświetlacz z silnikiem Mobile BRAVIA, rozwijanym we współpracy z Sony, zapewnia krystalicznie czysty, ostry obraz, a łącze HDMI pozwala cieszyć się multimediami na dużym ekranie telewizora w jakości HD.

Xperia Arc oparta jest na najnowszym systemie Android 2.3 dla telefonów komórkowych, więc zapewnia dostęp do ponad 150 000 aplikacji, od Google Maps do tak popularnych jak np. gra Angry Birds. Oferta wiosennej przedsprzedaży otwarta jest dla wszystkich chętnych, którzy w okresie od 16 do 29 marca złożą zamówienie w sklepie internetowym Sony Ericsson.

Otrzymają oni zamówiony smartfon po 30 marca w promocyjnej cenie 1949 zł brutto. Cena w przypadku złożenia zamówienia po 29 marca będzie wynosiła 2149 zł.
źródło: informacja prasowa