Samsung chce zawinąć wyświetlacz na bocznych krawędziach w przyszłym roku

1 minuta czytania
Komentarze

samsung wygiety wyswietlacz
Ostatnią wprowadzoną nowością w świat mobilnych urządzeń są elastyczne wyświetlacze ze swoimi przedstawicielami w postaci dwóch urządzeń z Korei: LG G Flex i Samsung Galaxy Round. Ten drugi producent sprawił ogromne rozczarowanie swoją słuchawką wśród społeczeństwa. Jednak Koreańczycy prawdopodobnie zrehabilitują się w przyszłym roku.

Wszystko za sprawą ujawnionych planów Samsunga, które przewidują przyszłoroczny smartfon z charakterystycznym wyświetlaczem rozłożonym najprawdopodobniej na 2 boki urządzenia. Ma to być rozwojem słuchawki zaprezentowanej na tegorocznych targach CES, którą możecie podziwiać na zdjęciu z początku newsa. Będzie to najprawdopodobniej kolejny topowy model Samsunga typu Galaxy S lub Note kolejnej odsłony. Taka informacja dotarła do nas głównie z jednego powodu – dochodzą słuchy, że Apple również chce zastosować podobne rozwiązanie z wykorzystaniem dużych wyświetlaczy rozciągniętych na krawędzie obudowy. Widać, że Samsung liderując rynek Androida postanowił również poważnie zakłócić życie Apple – 64-bitowa architektura wprowadzona przez nowego iPhone’a niedługo również trafi do topowego modelu Samsunga, którym najprawdopodobniej będzie Galaxy S5 lub jedna ze słuchawek z nadchodzącej ekskluzywnej serii „F”.

Porównując zakrzywione na krawędzie wyświetlacze do wklęsłych w stylu Rounda to z pewnością można powiedzieć, że Samsung najprawdopodobniej zrobi dobry ruch do przodu. Pod warunkiem, że nie zostaną dodane inne niekoniecznie udane elementy do tego smartfonu.

Źródło: GSMArena

Motyw