Samsung chce zawinąć wyświetlacz na bocznych krawędziach w przyszłym roku

Newsy

samsung wygiety wyswietlacz
Ostatnią wprowadzoną nowością w świat mobilnych urządzeń są elastyczne wyświetlacze ze swoimi przedstawicielami w postaci dwóch urządzeń z Korei: LG G Flex i Samsung Galaxy Round. Ten drugi producent sprawił ogromne rozczarowanie swoją słuchawką wśród społeczeństwa. Jednak Koreańczycy prawdopodobnie zrehabilitują się w przyszłym roku.

Wszystko za sprawą ujawnionych planów Samsunga, które przewidują przyszłoroczny smartfon z charakterystycznym wyświetlaczem rozłożonym najprawdopodobniej na 2 boki urządzenia. Ma to być rozwojem słuchawki zaprezentowanej na tegorocznych targach CES, którą możecie podziwiać na zdjęciu z początku newsa. Będzie to najprawdopodobniej kolejny topowy model Samsunga typu Galaxy S lub Note kolejnej odsłony. Taka informacja dotarła do nas głównie z jednego powodu – dochodzą słuchy, że Apple również chce zastosować podobne rozwiązanie z wykorzystaniem dużych wyświetlaczy rozciągniętych na krawędzie obudowy. Widać, że Samsung liderując rynek Androida postanowił również poważnie zakłócić życie Apple – 64-bitowa architektura wprowadzona przez nowego iPhone’a niedługo również trafi do topowego modelu Samsunga, którym najprawdopodobniej będzie Galaxy S5 lub jedna ze słuchawek z nadchodzącej ekskluzywnej serii „F”.

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Porównując zakrzywione na krawędzie wyświetlacze do wklęsłych w stylu Rounda to z pewnością można powiedzieć, że Samsung najprawdopodobniej zrobi dobry ruch do przodu. Pod warunkiem, że nie zostaną dodane inne niekoniecznie udane elementy do tego smartfonu.

Źródło: GSMArena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x