LG G Flex wyceniony w Korei

1 minuta czytania
Komentarze
LG G Flex 003

Niedawno czystym przypadkiem została ujawniona przybliżona cena Samsunga Galaxy Round, czyli pierwszego smartfona z wygiętym wyświetlaczem w historii. Miało to miejsce w Stanach Zjednoczonych poprzez wielu pośredników toteż ta wartość może być nieco zawyżona. Teraz przyszła pora na konkurenta w tej kwestii.

Jest nim LG G Flex i właśnie został wyceniony na swoim rodzimym rynku. Premiera rynkowa przewidywana jest 12. listopada, czyli już jutro. Także, aby nabyć inteligentnie wygiętego smartfona, według źródeł, należy będzie przygotować 940 dolarów, co w prostym przeliczeniu oscyluje w granicy 3 000 zł. Przy cenie Galaxy Round, która teoretycznie wynosi ponad 500zł więcej, możemy mówić o okazji – szczególnie biorąc pod uwagę sposób zagięcia obu słuchawek. Dla przypomnienia, LG ma być dostępne na całym świecie podczas, gdy Samsung dostępny jest tylko i wyłącznie w Korei, a jego pojawienie się w Stanach Zjednoczonych i kilku innych państwach jest nieoficjalne.

Z kolei oficjalnych danych na temat G Flexa możemy się spodziewać – jak już wspominałem – już za 24 godziny. Wtedy też wyjaśnią się wszelkie wątpliwości dotyczące możliwości produkcyjnych LG, które niedawno opierały się na tworzeniu 350 000 elastycznych wyświetlaczy miesięcznie.

Źródło: AndroidSaS

Motyw