HTC Gramohorn II – dodatek do HTC One nie dla wszystkich

Newsy

htc gramogorn ii 2Do niedawna HTC szczyciło się posiadaniem udziałów w firmie Beats. Jednak sytuacja finansowa zmusiła Tajwańczyków do ich odsprzedaży. Mogłoby się wydawać, że znowu powrócą czasy, w których HTC słynęło ze złej jakości muzyki, ale nowe akcesorium zaznacza, że to jeszcze nie koniec tej firmy.

Gramohorn II – tak zostało nazwane nowe akcesorium skierowane do użytkowników słuchawki One, która niedługo może doczekać się następcy. Sama nazwa sugeruje, że będziemy mieć do czynienia z czymś, co ma związek z muzyką. Tak też jest i Gramohorn równie dobrze kojarzy się z gramofonem, gdyż kształt tego niezwykłego akcesorium przypomina stary głośnik gramofonu. HTC zapewnia, że podłączenie One do tego dodatku pozwala na zwiększenie o 50% głośności dźwięku oraz lepsze oddanie poszczególnych tonów dźwięku, szczególnie tych na niskich częstotliwościach.

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

htc gramohorn ii

Sam Gramohorn produkowany jest na drukarce 3D i dostępne są dwie wersje tego akcesorium – jedna wykonana z materiałów kompozytowych, a druga z metalowych. Nie trzeba dodawać, że nie uświadczymy w tym artystycznym dziele żadnych kabli czy też innej elektroniki (oprócz telefonu oczywiście).

Najlepsze i najważniejsze na koniec, czyli ceny. Jak już wspominałem, dostępne są dwie wersje Gramohornu. Tańsza, kompozytowa, kosztuje ponad 5 000 zł. To już bardzo dużo, ale jeżeli zapragniemy posiadać to akcesorium w metalowej wersji to przyjdzie nam zapłacić… 25 000 zł. Także kupujecie samochód czy powyższe akcesorium do swojego One?

Źródło: Phone Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x