HTC Gramohorn II – dodatek do HTC One nie dla wszystkich

1 minuta czytania
Komentarze

htc gramogorn ii 2Do niedawna HTC szczyciło się posiadaniem udziałów w firmie Beats. Jednak sytuacja finansowa zmusiła Tajwańczyków do ich odsprzedaży. Mogłoby się wydawać, że znowu powrócą czasy, w których HTC słynęło ze złej jakości muzyki, ale nowe akcesorium zaznacza, że to jeszcze nie koniec tej firmy.

Gramohorn II – tak zostało nazwane nowe akcesorium skierowane do użytkowników słuchawki One, która niedługo może doczekać się następcy. Sama nazwa sugeruje, że będziemy mieć do czynienia z czymś, co ma związek z muzyką. Tak też jest i Gramohorn równie dobrze kojarzy się z gramofonem, gdyż kształt tego niezwykłego akcesorium przypomina stary głośnik gramofonu. HTC zapewnia, że podłączenie One do tego dodatku pozwala na zwiększenie o 50% głośności dźwięku oraz lepsze oddanie poszczególnych tonów dźwięku, szczególnie tych na niskich częstotliwościach.

htc gramohorn ii

Sam Gramohorn produkowany jest na drukarce 3D i dostępne są dwie wersje tego akcesorium – jedna wykonana z materiałów kompozytowych, a druga z metalowych. Nie trzeba dodawać, że nie uświadczymy w tym artystycznym dziele żadnych kabli czy też innej elektroniki (oprócz telefonu oczywiście).

Najlepsze i najważniejsze na koniec, czyli ceny. Jak już wspominałem, dostępne są dwie wersje Gramohornu. Tańsza, kompozytowa, kosztuje ponad 5 000 zł. To już bardzo dużo, ale jeżeli zapragniemy posiadać to akcesorium w metalowej wersji to przyjdzie nam zapłacić… 25 000 zł. Także kupujecie samochód czy powyższe akcesorium do swojego One?

Źródło: Phone Arena

Motyw