ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Nexus 5 oraz jego cena wyciekają z Google Play!

Autor: Krzysztof Czerwiec Kategoria: Newsy
n5_ps

Od tygodni cała branża skupiona wokół mobilnych technologii ma przyjemność oglądać mnóstwo przecieków związanych z najnowszym smartfonem Google’a. Od dziś jednak plotkowanie na temat wyglądu oraz ceny nie będzie miało już sensu, bowiem nowy Nexus 5 został przyłapany w amerykańskim Google Play.

Informacja, którą mamy do przekazania na pewno nikogo nie zawiedzie, bowiem cena nowego Nexusa będzie wynosić 349 dolarów za wersję 16GB, a to tyle samo, ile kosztował Nexus 4 w dniu premiery, tyle, że w wersji ośmiogigabajtowej. Na zrzucie ekranu dostarczonym przez serwis TheVerge oprócz ceny oraz wyglądu, widnieje jeszcze dość krótki opis: „Capture the everyday and the epic in fresh new ways”.

n5_ps_1

Grafika zamieszczona w Sklepie Play, rozwiewa wszystkie wątpliwości pod względem designu N5. Piątka, zresztą tak jak dowiadywaliśmy się wcześniej, będzie czerpała bardzo mocno z designu nowego Nexusa 7. Na render możemy również dostrzec zaktualizowany interfejs nowego Androida 4.4. Tak więc ostatnie przecieki związane z Kit Katem, prawdopodobnie okażą się prawdziwe.

n5_ps_f

Tak więc nie pozostaje nam już nic innego, jak tylko czekać na premierę nowego Nexusa. Na chwilę obecną Google nie zapowiedziało żadnej konferencji, stąd też możliwość „cichej” premiery, analogicznie do poprzednika.

źródło: TheVerge

Sprawdź najnowsze wpisy