Android 4.3 dla Samsunga GS4, GS3 i Note 2 już za rogiem

1 minuta czytania
Komentarze
SONY DSC

W ostatnich dniach nasza uwaga skupia się w przeważającej części na nadchodzącej premierze nowego Androida 4.4 KitKat, który według wszelkich dostępnych informacji ma zadebiutować w przeciągu nadchodzących tygodni. Mimo że nowa wersja systemu Google jest już niezwykle blisko, to sporą część użytkowników smartfonów bardziej interesuje kiedy ich urządzenia otrzymają długo wyczekiwaną aktualizację do Androida 4.3 Jelly Bean. Samsung oficjalnie milczy w tej sprawie, jednak ważnym źródłem informacji w tej kwestii może być harmonogram francuskiego operatora SFR, w którym możemy znaleźć szczegóły dotyczące publikacji nowego oprogramowania dla kilku modeli smartfonów.

gsmarena_001 (1)

Użytkownicy popularnego Galaxy S4 według SFR będą mogli cieszyć się Androidem 4.3 najszybciej, bo jeszcze w październiku. Oznacza to, że niebrandowane słuchawki powinny otrzymać aktualizację w zasadzie na dniach. Jeżeli chodzi o nieco starsze modele Galaxy S3 oraz Galaxy Note 2, to mają one otrzymać update pod koniec tego roku, a precyzyjniej na przełomie listopada i grudnia.

Pozostaje więc tylko oczekiwać na informację o oficjalnej dostępności nowego oprogramowania i liczymy na to, że nie dojdzie do żadnych nieoczekiwanych obsunięć w aktualizacji smartfonów Samsunga.

źródło: gsmarena.com