gsmarena_001

HTC rzekomo pracuje nad wersją swojego flagowca HTC One z procesorem octa-core oraz 3 GB RAM, podaje gsmarena.com w oparciu o grecki portal techcommunity.gr. Wersja ta ma również pojawić się z kilkoma poprawkami w oprogramowaniu.

Nie przegap
Wywiad z CEO realme w Europie – Madhav Sheth zapowiada zmiany
Madhav Sheth
Nowy wiceprezes oraz CEO realme w Europie i Indiach, czyli Madhav Sheth, znalazł chwilę czasu dla nas i zgodził się odpowiedzieć na kilka pytań. Ostatnie dni dla marki były wyjątkowo zajęte, bo firma po raz pierwszy pojawiła się na międzynarodowych targach IFA w Berlinie. W związku z tym postanowiliśmy porozmawiać o planach na przyszłość, rozwoju […]

Jednym z głównych ulepszeń ma być opcja „clear audio”, poprawiająca jakość dźwięku i jego czystość w trakcie rozmów. Z pogłosek wynika również rozszerzenie modułu antenowego One tak, by był w stanie obsłużyć wszystkie sieci w USA, Europie i Azji. Poza tym drobnymi zmianami reszta parametrów ma pozostać bez zmian: 4,7 calowy ekran, aparat UltraPixel oraz bateria o pojemności 2300 mAh.

Póki co są to jedynie plotki i pozostaje czekać aż pojawi się oficjalne oświadczenie w tej sprawie bezpośrednio od Tajwańczyków.

Źródło: gsmarena.com
Grzegorz Kaczmarek