Google Pixel 3 jest na dobrej drodze, by pobić Pixela 2 XL pod względem ilości problemów z nim. Były już buczące głośniki, problemy z przegrzewaniem się podczas ładowania, kłopoty z zarządzeniem pamięcią i tak dalej, i tak dalej… Teraz najnowszy smartfon od Google trapi kolejny błąd.

Pixel 3 z kolejnym problemem – tym razem chodzi o usuwanie wiadomości użytkownika bez jego ingerencji

Google obiecało naprawić problem z zarządzaniem pamięcią w ciągu następnych tygodni, jednak wygląda na to, że gigant z Mountain View może sobie dopisać do listy kolejną rzecz, którą musi naprawić. Chodzi o wiadomości, które jak się okazuje, potrafią się samoczynnie usuwać na Pixelu 3. Po raz pierwszy problem zaobserwowali użytkownicy, którzy zainstalowali listopadową poprawkę zabezpieczeń. Jeśli jeszcze Wy jej nie pobraliście, to lepiej się wstrzymajcie.

Zobacz także: Android 9 Pie na Galaxy S8 / S8+ i Note8: kiedy możemy się spodziewać aktualizacji?

Na szczęście problem został już zgłoszony do zespołu technicznego Google, który odpowiedział, że problem jest już analizowany, a odpowiednia poprawka zostanie wypuszczona tak szybko, jak tylko to możliwe. W każdym razie – Google powinno się wstydzić. Co roku to samo…

Źródło: gsmarena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.