mapy google

Mapy Google otrzymają świetną nowość. Szykują się ogromne ułatwienia dla kierowców

Newsy

Mapy Google to obecnie najpopularniejsza i według wielu najlepsza nawigacja na świecie. Jak dla mnie przez cały czas brakowało jej dwóch funkcji, które jak się okazuje, Google właśnie testuje. Szykują się naprawdę duże ułatwienia dla kierowców.

Mapy Google otrzymają świetną nowość – gigant rozpoczyna testy

W Mapach Google zawsze brakowało mi dwóch funkcji: informowania o fotoradarach i wypadkach na drodze. Jak donosi AndroidPolice, Google właśnie testuje wspomniane funkcje – niektórzy użytkownicy aplikacji mogą już z nich korzystać. Mogą oni dodawać informacje o fotoradarach i wypadkach, a także otrzymywać stosowne powiadomienia, gdy jedno lub drugie znajduje się niedaleko. U wybranych użytkowników pojawił się przycisk zgłaszania, więc sprawdźcie u siebie, czy przypadkiem go nie macie.

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Zobacz także: Prototyp Asus ZenFone 6 na wideo – najbrzydszy notch świata?

Osobiście nie mogę się doczekać nowych funkcji. Gdy Google zdecyduje się je oficjalnie wprowadzić, to aplikacje typu Yanosik będą miały nie lada problem – większość i tak wybierze Google’a. Co więcej, wcale się temu nie dziwie, bo zawsze lepiej mieć wszystko w jednej aplikacji, niż dwóch. Niestety nie wiemy, kiedy gigant z Mountain View udostępni nową aktualizację dla wszystkich.

Źródło: androidpolice


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x