Pixel 3 XL notch

Niektórym użytkownikom smartfona Pixel 3 XL pojawił się drugi notch. Granica absurdu?

1 minuta czytania
Komentarze

Pixel 3 XL to urządzenie, które od momentu pierwszych przecieków stało się obiektem żartów. Głównym powodem jest gigantyczny notch, który bez najmniejszych problemów zmieściłby trzy paski powiadomień. Okazuje się jednak, że może być jeszcze gorzej – niektórzy użytkownicy smartfona informują, że na ich urządzeniu z prawej strony pojawił się drugi, tak samo duży notch…

Czy to już granica absurdu? Pixel 3 XL z dwoma notchami

Niektórzy użytkownicy Twittera, tacy jak Jessie Burroughs (@JBurroughs86) informują, że na ich Pixelu 3 XL pojawił się drugi notch. Znajduje się on z prawej strony ekranu i widoczny jest wyłącznie na zdjęciach – zrzuty ekranu nie uwieczniają tego wybryku systemu. Na poniższych zdjęciach zobaczyć możecie, jak Pixel 3 XL prezentuje się z dwoma notchami.

Użytkownicy Twittera początkowo przypuszczali, że jest to wina ustawień programisty, które obecne są w systemie, jednak okazało się, że Jessie Burroughs ich nie zmieniał. Problem pojawia się losowo po odblokowaniu smartfona – urządzeniu w takim wypadku pomaga jedynie restart. Mężczyzna skontaktował się już z pomocą techniczną Google’a, która pracuje nad rozwiązaniem usterki. Warto wiedzieć jednak, że autor powyższych zdjęć to nie jedyna osoba, której dotknął problem – w przeciągu ostatnich kilku dni inni użytkownicy również informowali o pojawieniu się drugiego notcha. Czy to już klątwa?

Źródło: @JBurroughs86

Motyw