ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Huawei z nowymi sankcjami od USA

Huawei organizuje konkurs fotograficzny z cennymi nagrodami

Autor: Adrian Celej Kategoria: Newsy

Wielu z nas ma zadatki na profesjonalnych fotografów. Kiedyś było to uzależnione od posiadanego sprzętu, fotografem był ten, kto mógł wydać kilka tysięcy na profesjonalny aparat. Dziś czasy się zmieniły i swoich sił może spróbować każdy, współczesne smartfony może nie dorównują jeszcze lustrzankom, ale oferowana jakość zdjęć jest na jak najbardziej zadowalającym poziomie. Pozostaje jeszcze kwestia wybicia się, a w tym może pomóc wam Huawei, wystarczy wziąć udział w konkursie.

Zasady konkursu Huawei Next Image

Przykładowe zdjęcie

W omawianym konkursie udział może wziąć każdy – wystarczy zgłosić się do 20 sierpnia i przesłać wykonane zdjęcia. Jest jedno zastrzeżenie – zdjęcia muszą zostać wykonane smartfonem Huawei. Nie warto kombinować, wszystko można odczytać z tagów EXIF. Następnie zdjęcia zostaną ocenione przez internautów w publicznym głosowaniu. Głosowanie potrwa do 24 sierpnia, na jego podstawie zostanie wybranych 50 najlepszych zdjęć w sześciu kategoriach – Faces, Good Night, Hello, Life!, Check-In, Nature i Story Board. Wybrane fotografie do 31 sierpnia oceni jury, które wybierze najlepsze zdjęcie z każdej kategorii.

Zobacz też: Huawei przedstawia oficjalne terminy aktualizacji z GPU Turbo

Nagrody

Autor najlepszego zdjęcia otrzyma 10000 euro, udział w 10-dniowych warsztatach fotograficznych we Włoszech, publikację w National Geographic i notebook Huawei Matebook X. Pozostali zwycięzcy dostaną po 2000 euro, notebooka Matebook X i publikację w National Geographic. Za drugie miejsce w każdej kategorii przewidziano smartfon Huawei P20 Pro, dla wszystkich pozostałych spośród 50 nominowanych przygotowano P20 bez pro.

Strona konkursu

Źródło: informacja prasowa

Sprawdź najnowsze wpisy