Android 4.2.2 dla Note 2 anulowany, czekamy na wersję 4.3?

Newsy

note_2323527b

O aktualizacji do Androida 4.2.2 dla Samsunga Galaxy S3 i Note 2 mówi się już od dłuższego czasu. Dla pierwszego z urządzeń pojawiły się już nieoficjalne przecieki tej wersji systemu. Dla właścicieli tego drugiego sprzętu mamy niestety złą wiadomość. Od kilku dni można było natrafić na plotki odnośnie anulowania aktualizacji do 4.2.2 i przygotowania do wprowadzenia dopiero wersji 4.3 dla obu urządzeń. Niedawno jeden z australijskich operatorów potwierdził na swojej stronie te doniesienia – póki co jednak tylko w przypadku Note 2.

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Oczywiście „zła wiadomość” jest też jednocześnie dobrą (co czasem się zdarza). Jeśli Samsung faktycznie zdecyduje się na taki krok, a więc przeskoczenie aktualizacji do 4.2.2, wtedy możemy się spodziewać szybszego wejścia wersji 4.3 do Samsunga Galaxy Note 2 (i być może Galaxy S3, bo w większości takich informacji te dwa urządzenia występują razem).

note 2 anulowane

Samsung zdecydował o pominięciu aktualizacji do 4.2.2 na rzecz kolejnej wersji systemu Android. Nie udostępniono póki co żadnego planu wydania kolejnej aktualizacji.

Czy faktycznie tak będzie? Patrząc na to, że prawdopodobnie w następnym tygodniu będziemy świadkami zapowiedzi i premiery Androida 4.3, to taki ruch ze strony Koreańczyków wydaje się całkiem logiczny – po co wypuszczać wersję „starą” do wciąż topowych urządzeń, skoro trochę pracy i możemy od razu dać Androida 4.3. Kolejnym pytaniem jest jednak to, czy faktycznie będą w stanie zrobić to szybko czy też właściciele „es trójek” i Note 2 jeszcze długo nie będą mogli się cieszyć najnowszą wersją systemu Android (oficjalnie, nie dzięki custom ROMom).

Według Adama Millsa z serwisu gottabemobile.com, najnowszy Android trafi w pierwszej kolejności na wszystkie Nexusy, a następnie właśnie na urządzenia Samsunga – w tym wymienionego wcześniej Galaxy Note 2 i Galaxy S3.

źródło: gottabemobile.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x