Aktualizacja Galaxy S4 wnosi ulepszenia aparatu i możliwość przeniesienia aplikacji na kartę pamięci

Newsy

GalaxyS4-Press-06-580-75

Mimo że od premiery flagowego Galaxy S4 nie upłynęło jeszcze wiele czasu, to zdążył on już otrzymać pierwsze aktualizacje oprogramowania. Najnowsza z nich została wypuszczona w przeciągu ostatnich godzin i skierowana jest do modelu i9505, wyposażonego w procesor Qualcomm Snapdragon 600, choć wariant z układem Exynos ma zostać również zaktualizowany w najbliższej przyszłości.

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Do największych zmian w nowym oprogramowaniu należą usprawnienia działania aparatu, wraz z nowym trybem nagrywania filmów HDR. Oprócz tego dodano również opcję przenoszenia aplikacji na kartę microSD oraz przełącznik funkcji Smart Pause. Wprowadzono także kilka zmian estetycznych, jak przezroczysta górna belka systemowa, czy też nowe ikony w ustawieniach.

Pierwszym krajem, do którego trafiła aktualizacja są Niemcy, można jednak sądzić, że już niebawem użytkownicy Galaxy S4 w innych częściach świata otrzymają też informację o dostępności nowego oprogramowania za pomocą systemu OTA.

 

źródło: sammobile.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x