Galaxy S4 Active na kolejnych zdjęciach – premiera już niebawem?

1 minuta czytania
Komentarze
Galaxy_S_4_Active

Galaxy S4, to jak dobrze wiemy, obecny flagowiec Samsunga, który już w krótkim czasie po premierze pobijał kolejne rekordy popularności. Od jakiegoś czasu krążą słuchy, że koreański producent ma zamiar wprowadzić kilka różnych specjalnych odmian tego urządzenia, wśród których miałby się znaleźć model skierowany do fotografów, jak i również wersja o zwiększonej wytrzymałości  o nazwie Galaxy S4 Active.

Wszystko wskazuje na to, że jego premiera będzie miała miejsce już wkrótce, spekuluje się, że zostanie on zaprezentowany światu już 20 czerwca. W międzyczasie do Sieci przedostają się kolejne przecieki na jego temat. W ostatnim czasie, oprócz pełnej specyfikacji, opublikowane zostało zdjęcie prasowe GS4 Active w wersji dla amerykańskiego operatora AT&T. Wygląd urządzenia pokrywa się ze wcześniejszymi przeciekami, możemy więc sądzić, że to właśnie tak będzie się prezentował ten model.

Przypomnijmy, że pod względem specyfikacji technicznej Galaxy S4 Active nie będzie odbiegał od zwykłego GS4 i oprócz pięciocalowego ekranu o rozdzielczości 1080p (1920×1080) znajdziemy mocny, czterordzeniowy procesor Snapdragon 600 z 2 GB RAM.

źródło: theulockr.com

Motyw