Honor 10 to nadchodzący flagowiec od Chińczyków. Co prawda firma przedstawiła ten model niecały miesiąc temu, ale była to zamknięta premiera azjatycka. Tymczasem już jutro mamy ujrzeć oficjalnie tego smartfona w ramach europejskiej premiery w Londynie. Z pewnością nie wszyscy będą mogli być na miejscu, żeby podziwiać najnowszego Honora, więc przychodzimy z pomocą.

O godzinie 13:00 polskiego czasu rozpocznie się konferencja z Wielkiej Brytanii. Obejrzeć będzie można ją na YouTubie za sprawą poniższej transmisji:

Firma stawia na sztuczną inteligencję, więc nie zostanie w tyle za konkurencją, a znajdziemy też pewne ciekawostki, które zdają się stanowić przewagę nad innymi modelami tej klasy, które już poznaliśmy.

Czego oczekiwać od Honora 10? Przede wszystkim dobrej ceny i bezkompromisowych możliwości. Czy to wszystko uda się połączyć? Dowiemy się już jutro.

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.