Galaxy Note9 render

Rozmiar Galaxy Note9 zmieni się względem poprzednika

Newsy

Galaxy Note9 zadebiutuje już w drugiej połowie tego roku. Już jego poprzednik był ogromny, bo 6,3 cala to przecież bardzo dużo, nawet, gdy ekran jest w formacie 18:9. Wiele wskazuje na to, że Samsung w swoim tegorocznym Notatniku prócz specyfikacji zmieni także jego rozmiar.

Dla fanów dużych telefonów – najprawdopodobniej nie na większy. Według najnowszych przecieków Galaxy Note9 ma być odrobinę krótszy od Note8, ale jego szerokość pozostanie bez zmian. O ile krótszy? O 2 mm. Mimo, że nie jest to wiele, to w czasach, kiedy smartfony są coraz większe, każdy milimetr się liczy.

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Zobacz także: Windows 10 się zmieni

Zbaczając z tematu rozmiaru: bateria w Note9 ma mieć aż 4000 mAh. Taka wiadomość zdecydowanie bardziej mnie cieszy. Dokładna data premiery smartfona nie jest jeszcze znana, ale spekuluje się, że zadebiutuje on już pod koniec sierpnia.

Źródło: phonearena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x