ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Krawędzie LG Optimus G2 będą zbyt cienkie by pomieścić przyciski

Autor: Piotr Andrzejewski Kategoria: Newsy

W ciągu ostatnich miesięcy LG wypuściło już dwa smartfony z najwyższej półki, a były to Optimus G oraz Optimus G Pro. Wygląda na to, że koreański producent nie ma zamiaru zwolnić tempa i już obecnie znajduje się w zaawansowanym etapie prac nad kolejnym flagowym modelem. Przyjmuje się, że będzie to LG Optimus G2, a wśród ostatnich plotek na jego temat pojawiła się jedna bardzo ciekawa informacja dotycząca jego designu.

Otóż obudowa tego urządzenia ma być tak cienka, że nie będzie na niej można umieścić tradycyjnych przycisków głośności oraz włącznika. Zamiast tego, by zapewnić odpowiedni komfort użytkowania, mają one znaleźć się z tyłu obudowy.

Nie pierwszy raz słyszymy o podobnym pomyśle na umieszczanie przycisków, a już jakiś czas temu wspominano, że nadchodzący X Phone od Motoroli ma zostać wyposażony w specjalny klawisz na tylnym panelu. Jednak nie jesteśmy w stanie wyobrazić sobie, by smartfon mógł być wyposażony w standardowe gniazdo słuchawkowe, a na jego krawędziach nie znalazłoby się miejsce na nieduże przyciski. Sam pomysł umieszczenia klawiszy z tyłu również budzi wątpliwości co do wygody obsługi urządzenia i jesteśmy ciekawi, czy LG rzeczywiście zdecyduje się na takie rozwiązanie.

źródło: ubergizmo.com

Sprawdź najnowsze wpisy