Archos szykuje cztery nowe smartfony

Newsy

Archos-Logo

Francuski producent planuje wypuszczenie urządzeń poszerzające swoje linie Carbon, Titanium i Platinum. Prawdopodobnie dla każdego znajdzie się coś, co uzna za warte uwagi.

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Jak widać na poniższym zdjęciu, przedstawiającym specyfikacje telefonów, Carbon 35 jest skierowany na niską półkę cenową i powinien zadowolić mniej wymagających użytkowników. Dla tych, komu potrzebny jest większy ekran i nieco więcej możliwości prawdopodobnie wybierze Titanium 4. Nieco rozczarowująco wygląda Titanium 52, który, oprócz wielkości wyświetlacza, niczym się nie różni i przyszli użytkownicy prawdopodobnie będą mogli policzyć poszczególne piksele gołym okiem. Najciekawiej wygląda Platinum 48, który jako jedyny z przedstawionych telefonów posiada Jelly Bean, choć nieco może zastanawiać fakt, czemu zastosowano baterię o mniejszej pojemności niż tej z linii Titanium.

archos-phone_f_improf_600x478

Jak widać smartfony zadebiutują dość szybko, a cena ma wahać się od około 80 do 240 euro, co nie jest wygórowaną ceną jak na telefony z takim wyposażeniem.

źródło: androidauthority.com


    Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
    x