HTC eksperymentuje z ekranami dotykowymi

Newsy

HTC Dual screen patent

Zawsze z ciekawością śledzi się patenty, kiedy te wprowadzają powiew świeżości, nawet pomimo tego, że nie zawsze są one praktyczne lub wchodzą na rynek. HTC zarejestrowało coś, co może być całkiem ciekawym rozwiązaniem w świecie urządzeń dotykowych, a mianowicie rozszerzalny ekran dotykowy.

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Nie po raz pierwszy słyszymy o odchodzeniu od tradycyjnych wyświetlaczy: widzieliśmy już przezroczyste z obsługą dotyku z obu stron, ekran E-Ink zastosowany z tyłu w YotaPhone czy podwójny w Kyocera Echo. W tym przypadku drugi ma być swego rodzaju rozszerzeniem głównego i aktywowałoby się go przy pomocy slidera.

Nie wiadomo, oczywiście, kiedy i czy ta technologia zostanie wykorzystana. W najbliższym czasie prawdopodobnie nie usłyszymy zbyt wiele o tym patencie, gdyż HTC aktualnie jest skupione na swoim nowym flagowcu.

źródło: androidauthority.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x