Honor 8

A jednak! Honor 8 dostanie Androida Oreo

Newsy

Wiele osób zastanawiało się, czy Honor 8 dostanie Androida Oreo. Na szczęście teraz można powiedzieć, że tak – to potwierdzone.

Spółka aktywnie pracuje nad Oreo dla Honora 8, dzięki czemu nowa aktualizacja zadebiutuje już wkrótce. Chociaż jeśli ktoś potrafi szukać, to bez problemu znajdzie już nową wersję Zielonego Robocika na ten model, lecz jednak tylko wydanie przeznaczone na rynek chiński. Paczka waży 1,3 GB i można ją znaleźć za pomocą programu Honor’s Firmware Finder.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Zobacz także: Nowa aktualizacja Instagrama wprowadzi m.in. wideorozmowy

Lista zmian i nowości w nadchodzącej aktualizacji jest naprawdę długa. W ich skład wchodzi m.in. EMUI 8.0, nowy dock i nowe motywy. Dokładna data wypuszczenia aktualizacji nie została jeszcze podana, jednak biorąc pod uwagę fakt, że Chiński build krąży już po sieci, to wypuszczenie aktualizacji dla wszystkich nie powinno zająć firmie dużo czasu.

Źródło: phonearena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x