Instagram

Nadchodzi wielka aktualizacja Instagrama. Aplikacja zaoferuje m.in. wideorozmowy

Newsy

Instagram jest jednym z najpopularniejszych portali społecznościowych na świecie. Nic dziwnego, że jego twórcy aktywnie go wspierają. Najnowsza aktualizacja aplikacji wspomnianego portalu wprowadzi wiele nowości. Wśród nich znajdą się m.in. wideorozmowy, wsparcie dla Spotify i GoPro, nowe możliwości udostępniania Stories oraz opcje tworzenia własnych efektów przy używaniu aparatu.

Po wprowadzeniu najnowszej aktualizacji użytkownicy Instagrama będą mogli udostępniać rzeczy bezpośrednio z aplikacji takich jak Spotify i GoPro prosto na swoje Stories. Warto podkreślić, że łączenie aplikacji nie będzie wymagane.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Instagram wideorozmowy

Zobacz także: LG G7 ThinQ oficjalnie zaprezentowany! Czy warto było czekać?

Najważniejszą nowością w aktualizacji będą oczywiście wideorozmowy. Aby rozpocząć czat wideo będzie trzeba nacisnąć na ikonkę aparatu po lewej stronie od logo. Funkcja pozwoli na rozmowę twarzą w twarz z jedną osobą lub z większą grupą. Z mniej istotnych zmian – przeprojektowaniu ulegnie sekcja „odkryj”, ale niestety nie wiemy jeszcze jakie zmiany zostaną wprowadzone.

Źródło: phonearena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x