Motorola ma w zanadrzu świetne smartfony o normalnych rozmiarach?

Newsy

Informacje dotyczące tajemniczego projektu X-Phone, nad którym Motorola pracuje wraz z  Google, docierają do nas już od jakiegoś czasu. Mimo że oficjalna prezentacja nowych produktów amerykańskiego producenta nie miała jeszcze miejsca, to Eric Schmidt, prezes Google, zapewnił niedawno, że szykowane urządzenia są wręcz świetne. Zapewnił też, że zdecydowanie wyróżnią się one na rynku, a priorytetem dla nich będzie komfort użytkowania.

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Na temat nadchodzących smartfonów Motoroli dowiedzieliśmy się niedawno również, że nie będą one kierować się ostatnią modą na wielkie ekrany, a zamiast tego urządzenia te będą się cechować rozsądnymi rozmiarami. Wielu już od dawna czeka na smartfon wysokiej klasy, pracujący pod kontrolą Androida, lecz o bardziej kompaktowych wymiarach, niż dominujące pięciocalowce i jeżeli Motoroli uda się wprowadzić na rynek coś ciekawego w tym segmencie, to może to być drogą do sukcesu.

 

źródło: ubergizmo.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x