Samsung Galaxy Tab 3 ujrzymy w dwóch wersjach?

Newsy

O przyszłym produkcie z rodziny Galaxy Tab słyszymy już od jakiegoś czasu. Nie tak dawno opublikowano prawdopodobną specyfikację urządzeń, która ujawnia, że Galaxy Tab 3 ujrzymy w dwóch wariantach: w jednym ekran ma wielkość 8 cali, w drugim zaś 10,1.

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Wykorzystane podzespoły są podobne – w obu przypadkach obraz będzie wyświetlany w rozdzielczości 1280×800. Oprócz tego użyto dwurdzeniowy procesor o taktowaniu 1,5 GHz, wbudowano dwie kamery: tylną o rozdzielczości 3 MPx i przednią – 1,3 MPx czy też zastosowano slot na kartę microSD. Na razie znamy ilość pamięci wewnętrznej dla Galaxy Tab 3 10,1 i wynosi ona 16 GB. Z zasadniczych różnic można wyszczególnić ilość pamięci RAM oraz pojemność baterii – w większej wersji mamy odpowiednio 1 GB i 7000 mAh, a w mniejszej 2 GB i 4500 mAh. W każdym z nich ujrzymy Androida 4.1.2.

Premiera tabletów ma nastąpić na przełomie czerwca i lipca, nie znana jest natomiast ich cena.

źródło: sammobile.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x