Czy aż tak drastycznie zmieni się stylistyka smartfonów Samsunga? [aktualizacja]

Newsy

Nie jest żadną tajemnicą, że plastikowe obudowy w smartfonach Samsunga nie prezentują się tak okazale i elegancko jak u konkurentów. Dziś do Sieci przedostały się zdjęcia, które mogą sugerować, że Samsung już eksperymentuje z designem swoich urządzeń.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

W większości przypadków, przecieki z @evleaks są bardzo bliskie rzeczywistości. Tym razem w Internecie znalazły się fotografie kilku prototypów z zupełnie odmienioną stylistyką. Jak widać na fotografiach, pozbyto się zaokrąglanych krawędzi na rzecz kanciastych kształtów, co w połączeniu z zastosowanymi kolorami przypomina nieco serię Nokia Lumia. Podobieństwem do obecnej stylistyki będzie raczej jedynie to, że obudowy nadal będą wytwarzane z plastiku. Jaki widać, fotki nie są zbyt wyraźne i ciężko dojrzeć więcej jakichkolwiek szczegółów. To co nam „rzuciło” się jeszcze w oczy, to dolna część telefonu. Widać na niej, że Koreańczycy wraz z nowym designem pozostawili fizyczne przyciski. Dodatkowo producent umieścił pod nimi prawdopodobnie miejsce na rysik S Pen oraz wejście kabla microUSB.

Samo evleaks zastanawia się jednak czy to, aby na pewno projekt Samsunga. Bo chociaż po Świecie rozchodzą się plotki o nowym wyglądzie w Note III, to ciężko uwierzyć w to, że akurat Koreańczycy zastosują w nim taki wariant designu. W naszej redakcji informacja ta wzbudziła mieszane uczucia, a jakie u Was?

Aktualizacja:

Jak zauważyli nasi czytelnicy, powyższe zdjęcie prezentuje jedną z prototypowych wersji Galaxy Note’a II. Nie możemy jednak wykluczyć, że taki sam wariant stylistyczny zastosowano w przypadku wersji testowej „trójki”. Dziękujemy za czujność.

źródło: pocketnow.com
 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x