Czy aż tak drastycznie zmieni się stylistyka smartfonów Samsunga? [aktualizacja]

1 minuta czytania
Komentarze

Nie jest żadną tajemnicą, że plastikowe obudowy w smartfonach Samsunga nie prezentują się tak okazale i elegancko jak u konkurentów. Dziś do Sieci przedostały się zdjęcia, które mogą sugerować, że Samsung już eksperymentuje z designem swoich urządzeń.

W większości przypadków, przecieki z @evleaks są bardzo bliskie rzeczywistości. Tym razem w Internecie znalazły się fotografie kilku prototypów z zupełnie odmienioną stylistyką. Jak widać na fotografiach, pozbyto się zaokrąglanych krawędzi na rzecz kanciastych kształtów, co w połączeniu z zastosowanymi kolorami przypomina nieco serię Nokia Lumia. Podobieństwem do obecnej stylistyki będzie raczej jedynie to, że obudowy nadal będą wytwarzane z plastiku. Jaki widać, fotki nie są zbyt wyraźne i ciężko dojrzeć więcej jakichkolwiek szczegółów. To co nam „rzuciło” się jeszcze w oczy, to dolna część telefonu. Widać na niej, że Koreańczycy wraz z nowym designem pozostawili fizyczne przyciski. Dodatkowo producent umieścił pod nimi prawdopodobnie miejsce na rysik S Pen oraz wejście kabla microUSB.

Samo evleaks zastanawia się jednak czy to, aby na pewno projekt Samsunga. Bo chociaż po Świecie rozchodzą się plotki o nowym wyglądzie w Note III, to ciężko uwierzyć w to, że akurat Koreańczycy zastosują w nim taki wariant designu. W naszej redakcji informacja ta wzbudziła mieszane uczucia, a jakie u Was?

Aktualizacja:

Jak zauważyli nasi czytelnicy, powyższe zdjęcie prezentuje jedną z prototypowych wersji Galaxy Note’a II. Nie możemy jednak wykluczyć, że taki sam wariant stylistyczny zastosowano w przypadku wersji testowej „trójki”. Dziękujemy za czujność.

źródło: pocketnow.com
 

Motyw